خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

آمریکایی ها می خواهند از توافق وسیله ای برای نفوذ در ایران بسازند

  نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد گفت: امروز دشمن در راستای نفوذ و برای پس از برجام برنامه دارد و یکی از راه‌های مقابله با دشمن وحدت رویه نیروهای ارزشی در سراسر ایران اسلامی است.

  به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت‌الاسلام والمسلمین رضاعلی متهورملکی با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: اگر امروز در مذاکرات هسته ای، ایران اسلامی در مقابل شش کشور ابرقدرت دنیا می‌ایستد و حرفش را به کرسی می نشاند و زیر بار حرف زور نمی‌رود برای آن است که پشتوانه این مذاکرات و مسئولان خون شهدا است. لذا مسئولین باید بدانند هرچه دارند به برکت شهدا دارند.

  وی افزود: امروز دشمن در راستای نفوذ و برای پس از برجام برنامه دارد و یکی از راه‌های مقابله با دشمن وحدت رویه نیروهای ارزشی در سراسر ایران اسلامی است و با توجه به اینکه دشمن برای مقابله و نفوذ تقسیم کاری دارد، نیروهای ارزشی و مؤمن به انقلاب باید با برنامه‌ریزی و تقسیم کار با دشمن مقابله کنند.

  متهورملکی تصریح کرد:به فرموده مقام معظم رهبری، آمریکایی ها می خواهند از توافقی که هنوز نه در ایران و نه در امریکا تکلیفش و رد یا قبول شدنش معلوم نیست، وسیله ای برای نفوذ در ایران بسازند و ما هم در حمایت از مقام معظم رهبری اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا حضور سیاسی در ایران را به امریکایی ها نخواهیم داد.

  وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با ایجاد رسانه های متعدد در فضای مجازی و راه اندازی شبکه های اجتماعی و ماهواره ای معاند تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا دو نهاد مقدس در انقلاب اسلامی یعنی خانواده و مساجد را متلاشی نمایند.

  منبع خبر : پایگاه خبری اقتدار ملارد

   

   


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دشمن ,اسلامی ,نفوذ ,مقابله ,مذاکرات ,انقلاب ,نیروهای ارزشی ,ایران اسلامی ,سراسر ایران ,پایگاه خبری ,مذاکرات هسته ,سراسر ایران اسلامی ,رویه نیروهای ارزشی ,
  آمریکایی ها می خواهند از توافق وسیله ای برای نفوذ در ایران بسازند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده